Kongres Profesjonalistów HR
HR 4.0
nowe kompetencje HR
w obliczu zwinnej transformacji biznesu
od multidyscyplinarności do biznesowej efektywności
Warszawa, Novotel Airport
Kongres: 05.12.2019 r.
Warsztaty:
✔ 04.12.2019 r.
✔ 06.12.2019 r. | WYPRZEDANE
100% BIZNESOWYCH ROZWIĄZAŃ
Zmieniamy perspektywę patrzenia na rolę HR w organizacji i stawiamy go na pozycji stratega odpowiedzialnego za kreowanie rozwiązań pro biznesowych. Pokazujemy jak rozwijać kompetencje strategiczne i przywódcze oraz przedstawiamy nowe trendy i perspektywy gospodarcze, które będą kształtowały otoczenie biznesowe.
PONAD 20 EKSPERTÓW Z HR
I BIZNESU
Oddajemy głos praktykom posiadającym doświadczenie zarówno w pracy w branży HR, jak i zajmujących czołowe pozycje w polskich i międzynarodowych organizacjach. Dzięki temu, proponowane przez nich rozwiązania uwzględniają wielowymiarowość dzisiejszego biznesu i oparte są na ich konkretnych osiągnięciach i sukcesach biznesowych.
8 KONKRETNYCH
I INSPIRUJĄCYCH CASE STUDIES
Wyselekcjonowaliśmy najciekawsze realizacje projektów HR wdrożonych w firm z różnych branż i dysponujących różnymi budżetami. Inspirujemy, jakie zmiany polityki personalnej należy zainicjować, aby zwiększyć efektywność procesów HR oraz przedstawiamy dobre praktyki w zakresie zwinnego zarządzania projektem HR.
4/6 grudnia 2019 r. | 10:00 – 16:00
Zapraszamy na Certyfikowane Warsztaty HR, które poprowadzą:
Joanna Malinowska-Parzydło oraz prof. Andrzej Blikle.
Warsztaty „Strategiczne kompetencje menedżera HR jako lidera transformacji biznesu” to cały dzień merytorycznej wiedzy menedżerskiej, której nie zdobędziesz na żadnym szkoleniu. Gwarantujemy, że każdy punkt programu pozwoli Ci rozwinąć Twoje kompetencje jako rzeczywistego partnera dla Zarządu.
Wśród tematów:
Zwinna i empatyczna komunikacja
– ile tracą firmy, które nie usprawniają swojej komunikacji z pracownikami i nie wyciągają wniosku z feedbacku płynącego od nich.
Sukcesja i nowoczesne przywództwo
– jak wspierać menedżerów w rozwoju takich kompetencji jak empatia, dzielenie się wiedzą czy motywowanie zespołu – perspektywa HR i menedżer.
Zaufanie i partnerstwo na linii HR - Zarząd
– jak mówić o projektach HR w sposób adekwatny do potrzeb i atrakcyjny dla biznesu – prezentacja korzyści biznesowych, szacowanie ryzyka, bazowanie na faktach i danych.
Zwinna transformacja organizacji a rola działu HR
– jak HR powinien wspierać menedżerów i pracowników we wdrażaniu zwinnych metodyk pracy i z jakimi przeszkodami będzie musiał się mierzyć w procesie transformacji.
Synergia CSR i HR
– jak zaangażować pracowników do działań CSR, aby zwiększyć ich motywację i pokazać głębszy sens ich pracy.
Gospodarka 4.0 jako kluczowe wyzwania dla HR
– jakie kompetencje pracowników będą miały decydujące znaczenia dla zapewnienia konkurencyjność przedsiębiorstwa w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym.
Prelegenci:
Zobacz, kto dla Ciebie wystąpi
Ruszyła przedsprzedaż!
Dołącz do grona Profesjonalistów HR w niższej cenie!
Do udziału w Kongresie zapraszamy:
Profesjonalistów HR:
rekruterów, osób odpowiedzialnych za EB, ekspertów w zakresie komunikacji, coachów i trenerów oraz innych profesjonalistów związanych z branżą HR, którym zależy na rozwoju zawodowym i poszerzeniu wiedzy o aktualne trendy HR
Dyrektorów HR, HR Business Partnerów i HR Managerów:
którzy widzą potrzebę zainwestowania w rozwój nowych kompetencji HR, pragną wymienić się doświadczeniami z innymi ekspertami z branży oraz chcą zaoferować swojej organizacji najlepsze i najnowsze rozwiązania HR
ORGANIZATOR
Kongres organizowany jest przez redakcję magazynu „HR Business Partner” wydawanego przez koncern medialny Forum Media Group działający na terenie 24 krajów. Tytuł trafia do profesjonalistów HR i podejmuje takie tematy jak współpraca HR z biznesem, rekrutacja na rynku pracownika, wykorzystanie nowych technologii w HR, Employer Branding, optymalizacja procesów HR.
BIORĄC UDZIAŁ W KONGRESIE ZYSKASZ:
 •  

  Możliwość skorzystania z rozbudowania własnej sieci kontaktów – w trakcie konferencji będzie mógł nawiązać kontakt z czołowymi przedstawicielami branży HR i porozmawiać z prelegentami; praktykami i ekspertami ze świata biznesu i HR
 •  

  Materiały konferencyjne – z inspiracjami dotyczącymi nowoczesnych rozwiązań wspierających pracę nowoczesnego działu HR
 •  

  Prestiżowy certyfikat – każdy uczestnik konferencji otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu
 •  

  Prezentacje prelegentów – z wytycznymi na temat poruszanych podczas konferencji zagadnień
Szczegóły organizacyjne.
Gdzie i kiedy? Jak dojechać?
 
Gdzie?
Warszawa, Novotel Airport
Kiedy?
Kongres 05.12.2019 r.
Warsztaty:
04.12.2019 r.
06.12.2019 r.
Partner Główny:
Partnerzy:
Patroni medialni:
Kontakt.Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń!

Telefon: (61) 66 55 774
E-mail: bok@forum-media.pl

Współpraca i reklama

Katarzyna Likowska
Brand Manager

tel. 61 66 55 768
tel. kom. +48 536 784 938
katarzyna.likowska@forum-media.pl