Najważniejsze wydarzenie biznesowe dla profesjonalistów HR

HR IMPACT Conference
Wpływ HR na sukces biznesowy organizacji
w 2021 r.
7-10.12.2020
Spotkania online z praktykami biznesu
10.12.2020
Warsztaty ONLINE na żywo z Joanną Malinowską-Parzydło

Do wydarzenia pozostało:

 
9
praktyków biznesu
– zaprosiliśmy liderów z różnych branż, którzy na podstawie realnych case studies podzielą się metodami i narzędziami rozwoju pracowników, które z sukcesem wdrożyli u siebie w firmie
5
ścieżek tematycznych
– omówimy kluczowe dla funkcjonowania biznesu obszary, za które odpowiada HR takie jak strategiczne myślenie pracowników, analiza danych HR czy wdrażania innowacji i rozwój kompetencji
Warsztat ONLINE
– interaktywne spotkanie ONLINE na żywo z Joanną Malinowską Parzydło, podczas którego uczestnicy będą pracować nad rozwojem kompetencji strategicznych niezbędnych do świadomego kreowania efektywnych rozwiązań w zakresie polityki personalnej w nowej, zmiennej rzeczywistości
Program:
7.12.2020
Strategia.
Strategia szachowych mistrzów w kontekście zarządzania zasobami ludzkimi w niepewnych czasach
 • Strategia i taktyka w codzienności biznesowej HR-u. Jak umiejętność gry w szachy można przełożyć na biznes?
 • Konstruowanie logicznych wniosków, planowanie działań z wyprzedzeniem i przewidywanie konsekwencji w przyszłości, czyli czego każdy HR-owiec może dowiedzieć się od szachowych mistrzów Garriego Kasparowa i Anatolija Karpowa.

Prelegent:


Michał Kanarkiewicz
Okiem praktyka.
Case study
z firmy Siemens Energy.

Wkrótce więcej informacji.
8.12.2020
Analiza.
People Analytics. Wizualizacja danych w obszarze HR
 • Jak prawidłowo zbierać i opisywać dowolny rodzaj danych w działach HR oraz unikać typowych błędów w prezentacji danych HR?
 • Przegląd ciekawych i efektywnych sposobów wizualizacji danych HR. Jak odpowiednio dobierać techniki wizualizacji do typu danych HR?
 • Konstruowanie biznesowych rekomendacji. Jak prezentować wyniki analiz za pomocą raportów i dashboardów w Power BI i Excel?

Prelegent:

Miłosz Awedyk

Karol Wolski
Okiem praktyka.
Case study
z firmy TRAFFIT.

Wkrótce więcej informacji.
9.12.2020
Negocjacje.
Negocjacje w rzeczywistości pracy zdalnej. Jak prowadzić rozmowy ewnątrz organizacyjne, z zarządem i z partnerami w biznesie
 • Kluczowa siła argumentów – jak prowadzić skuteczne negocjacje i przekonywać do swoich racji kiedy kontakt z rozmówcą jest ograniczony do komunikacji online.
 • Style myślenia negocjatorów w oparciu o model FRIS, czyli jak dojść do porozumienia z osobami o odmiennych sposobach myślenia.

Prelegenci:


Nikolay Kirov
Okiem praktyka.
Case study.
Wkrótce więcej informacji.
10.12.2020
Rozwój.
Sposób na work life balance – jak zostać liderem w pracy i w życiu?
 • Empowerment i delegowanie odpowiedzialności jako zwiększanie wpływu pracowników. Jak budować zespół, który pomaga sobie nie dlatego że musi ale dlatego, że tego chce?
 • Jak radzić sobie z prokrastynacją i niską motywacją do realizowania nudnych, rutynowych lub po prostu trudnych zadań?
 • Początki wypalenia zawodowego a koncepcja „ostrzenia piły”. Jak odróżnić zdemotywowanie od zmęczenia i jak radzić sobie z brakiem satysfakcji z tego co się robi?

Prelegent:

Miłosz Awedyk

Sylwia Królikowska
Okiem praktyka.
Case study.
Wkrótce więcej informacji.
Prelegenci.
Michał Kanarkiewicz
Karol Wolski
Nikolay Kirov
Sylwia Królikowska
Joanna Malinowska-Parzydło
Warsztaty | 10.12.2020
Certyfikowane warsztaty online z Joanną Malinowską-Parzydło na żywo!
Zapraszamy na praktyczne i narzędziowe warsztaty w formule ONLINE na żywo z Joanną Malinowską-Parzydło – doświadczonym praktykiem biznesu, ekspertem HR, wieloletnią dyrektor komunikacji i HR w koncernach medialnych, mentorem.
Program warsztatów:
Strategiczny HR czyli fundamentalne kompetencje profesjonalistów HR w świecie VUCA
 • W co grają liderzy, zespoły i firmy w czasach COVID-19 – jak wspierać zespoły i managerów, dbać o sprawną komunikację w organizacji i wpływać na racjonalność podejmowanych decyzji biznesowych?
 • Co zrobić, by HR był po Jasnej Stronie Zarządzania – jak rozmawiać z Zarządem o nowych wyzwaniach i trudnych decyzjach kadrowych? Jak pełnić zarazem rolę ambasadora pracowników i wykonawcy decyzji Zarządu zachowując przy tym autentyczność swojej marki osobistej?
 • Co buduje odporność i zaangażowanie w czasach VUCA – jakiej wiedzy, umiejętności i postaw oczekuje dziś biznes do HRu?
 • Jak się dobrze przygotować na wejście w nowy rok – strategiczna kanwa HRowca? Czy można przygotować organizację i pracowników na wystąpienie kolejnych nieplanowanych wydarzeń? Jak rozwijać biznes i wrażać innowację mimo niesprzyjających warunków?
Co zyskujesz dzięki udziałowi w warsztatach?
 •  

  5 godzin konkretnej pracy nad rozwojem swoich kompetencji menedżerskich pod opieką eksperta
 •  

  ćwiczenia, zdania, dyskusje, prace w grupach – dzięki którym wyniesiesz z warsztatów maksimum wiedzy i umiejętności
 •  

  komfort i bezpieczeństwo bez straty na merytoryce – gwarantujemy, że poczujesz się jak na warsztatach stacjonarnych – zapewniamy możliwość interakcji z prowadzącym i innymi uczestnikami, angażujące zadania i inspirujące dyskusje
 •  

  certyfikat ukończenia warsztatów, który otrzymasz pocztą
Kontakt.
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.
Katarzyna Likowska
Współpraca i reklama
Katarzyna Likowska
Brand Manager
tel.61 66 55 768
tel. kom.+48 536 784 938
E-mail:
katarzyna.likowska@forum-media.pl