Prelegenci.
Michał Kanarkiewicz
Trener strategicznego myślenia, szachista, wykładowca MBA, mówca inspiracyjny. Właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Kanarkiewicz Strategy Consulting. Autor 6 książek, w tym bestsellera Strategie Szachowych Mistrzów w biznesie. Uczy myślenia strategicznego, budowania strategii i podejmowania decyzji poprzez grę w szachy. Prowadzi autorski program ABC Szachów w telewizji. W 2020 roku zremisował w partii szachów z dwunastym szachowym mistrzem świata Anatolijem Karpowem.
Karol Wolski
Change and Development Manager w Fideltronik, założyciel HRMAcademy. HR-owiec z ponad 10-letnim doświadczeniem. Aktualnie Change and Development Manager w Grupie Fideltronik, a także założyciel HRM Academy – platformy online umożliwiającej rozwój kompetencji osobom z branży HR. W swojej pracy łączy podejście naukowe, propagując HR oparty na dowodach z perspektywą praktyka o bogatym doświadczeniu zarówno w pracy w wewnętrznych strukturach HR, jak i jako zewnętrzny konsultant wspierający zarządy i kadrę menedżerską firm. Wiedzę z zakresu analizy danych i psychologii zarządzania, zdobywał na Uniwersytecie Jagiellońskim, Gdańskim oraz Michigan University.
Nikolay Kirov
Praktyk z zapleczem naukowym. Od 1996 r. trener, mówca inspiracyjny, doradca i wykładowca akademicki w zakresie:
  • Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  • Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
  • Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się
  • Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych
  • Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem.
Instruktor Calligraphy Health System - Calligraphy Yoga - odmiana QiGong oraz ZEN Coaching praktyk. Certyfikowany w narzędziach diagnostycznych: Faced5, FRIS, MPA, MTQ48, Reiss Motivation Profile
Sylwia Królikowska
Psycholog, trener biznesu, Superniania Liderów. Od ponad 17 lat wspiera największe firmy w Polsce i na świecie w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów. Prowadzi szkolenia, warsztaty i specjalizuje się w doradztwie. Współpracuje głównie z korporacjami, a do grona jej stałych klientów należą m.in. Facebook, BNP Paribas, Unilever, Capita, Shell, Lufthansa, State Street, UBS czy Valeo.
Joanna Malinowska-Parzydło
Doświadczony praktyk biznesu. Executive Partner w firmie doradczej Younicorn. Wspiera liderów w budowaniu zaufania, marki, zaangażowania i komunikacji. Pomaga budować kultury firm wokół wartości i przywództwa. Wieloletnia dyrektor komunikacji i HR w koncernach medialnych m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita” i Grupie TVN. Prekursorka zarządzania reputacją i silną marką osobistą w Polsce. Blogerka „Jesteś Marką”. Autorka bestsellera „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą” oraz „Zespół wygrany czy przegrany? W co grają ludzie w firmach”. Założycielka Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Pomysłodawca think tanku HR Influencers. Mentor i coach. Wykładowca MBA.