Poznaj naszych Prelegentów

23-24 października
2023
Natalia Hatalska
CEO infuture.institute
Jeśli jest w Polsce postać emblematyczna w obszarze analiz, prognozowania i badania trendów, to jest nią Natalia Hatalska, CEO infuture.institute. To jedna z najbardziej wpływowych ekspertek zajmujących się analizą, poszukiwaniem i prognozowaniem nowych trendów. Analityczka, trendwatcherka. Mówisz trendy, myślisz Hatalska. Financial Times umieścił ją na liście New Europe 100, a Wysokie Obcasy uznały za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Wyróżniona w rankingu „Kogo słucha polski biznes?”, jako jeden z 10 najważniejszych autorytetów polskiego biznesu.
Jacek Santorski
Absolwent uniwersytetu warszawskiego, po dwudziestu latach praktyki psychoterapeutycznej zajął się psychologia przywództwa. Prowadzi we współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej autorska Akademię Psychologii Przywództwa. Były wydawca, autor dziesięciu książek. Uznany konsultant i mentor. W grudniu 2022 po raz czwarty znalazł się na liście dziesięciu najchętniej słuchanych doradców w badaniu ośrodka Think Tank i Instytutu Monitorowania Biznes „Kogo słucha polski biznes?” W kategorii doradcy. Jego najnowsza książka : I - refleksje o przywództwie jutra - napisana z Pawlem Oksanowiczem. Podcasty, zapisy wykładów na platformie: app.santorski.pl.
Agnieszka Ciećwierz
Partner w firmie Sigmund Polska i autorka bestselleru „Rekrutacja oparta na kompetencjach”. Specjalizuje się w testach kompetencyjnych oraz psychologicznych wykorzystywanych w procesie rekrutacji, bilansów kompetencji, oceny pracowniczej, zarządzania i rozwijania talentów. Wspiera firmy w badaniu kompetencji i potencjału pracowników oraz kandydatów do pracy jak i również w opracowywaniu procesów HR-owych, Równolegle prowadzi wykłady i szkolenia z takich tematów jak: Rekrutacja, Motywacja pracowników, Oceny pracownicze, Constant Feedback, Zarządzanie Pokoleniami w organizacji, Sprzedaż oraz Obsługa Klienta.
Karina Popieluch
Założycielka KaiZen HR i KaiZen IT, Dyrektor programowa studiów podyplomowych HR Business Partner i Senior HR Business Partner w Akademii Leona Koźmińskiego. Uznana prelegentka i autorka.
Ewa Jakimowicz
Expert Team Lead - Talent Acquisition & Employer Branding T-Mobile Polska
Employer Branding, Rekrutacja, Onboarding. W #MagentaTeam odpowiadam za cały proces Candidate Experience – od pierwszego kontaktu z marką, do pełnego wdrożenia w organizację. Pracuje w Agile nad rozwojem produktów HR, stawiam na autentyczność, zrozumienie potrzeb, dane i efekt! Z zespołem prowadzimy setki procesów rekrutacyjnych do sklepów w całej Polsce, na stanowiska w centrali, do IT, czy w ramach oferty dla młodych: Program Stażowy Magenta Start, Program Talentowy Magenta Talents Squad.
Celina Prinz
Employer Branding Manager w PEPCO
Pasjonatka employer brandingu, HR i marketingu. Z wykształcenia teatrolożka, lubi aktywnie słuchać i rozmawiać z ludźmi. W obszarze komunikacji z pracownikami i kandydatami skutecznie wykorzystuje kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w komunikacji marketingowej. Ma na koncie z sukcesem zrealizowane i nagradzane kampanie employer brandingowe. Obecnie wspiera 17 rynków europejskich w budowaniu wizerunku pracodawcy i w marketingu rekrutacyjnym w Pepco.
Agata Rynkowska
Talent Acquisition Expert w Carlsberg Shared Services
Z rekrutacją związana od 2018 r. Swoje pierwsze kroki stawiała w agencji doradztwa personalnego, poznając blaski i cienie rekrutacyjnego świata. Od 2021 r. członkini zespołu HR w Carlsberg Shared Services w Poznaniu, odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych jako Senior Talent Attraction & Acquisition Specialist. Entuzjastka wszelkich tematów HR, w szczególności employer brandingu, psycholożka z wykształcenia.
Marta Sikora
People & Culture Team Senior Specialist w Toyota Motor Manufacturing Poland
Z Toyotą związana od 20 lat. Zaczynała jako recepcjonistka – co ceni do dziś, ponieważ w miarę jak rozrastała się Toyota, mogła poznać wszystkich pracowników osobiście. Obecnie pracuje w Zespole People & Culture. Certyfikowana trenerka Toyota Business Practices (TBP). Odkrywa tajniki filozofii Toyota Way prowadząc szkolenia dla pracowników. Razem z zespołem buduje strategię i przygotowuje kompleksowo komunikację wewnętrzną. I prywatnie, i zawodowo interesuje się wszystkimi tematami związanymi z DE&I, czyli różnorodnością. Prowadziła warsztaty dla kobiet „Miejsce pracy przyjazne kobietom”, jest członkinią zespołu wdrażającego strategię DE&I w Toyocie.
Marta Skiba
Specjalistka ds. szkoleń i rozwoju w Play, trenerka, moderatorka grup Action learning i Design Thinking. Prowadzi coaching kariery
Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2008r. lat związana z branżą HR, jako konsultantka w firmie doradztwa personalnego, a następnie w wewnętrznych działach HR. W Play-u zajmuje się projektami i procesami rozwojowymi.
Adamina Solecka
HR Business Partner Ekspert w Grupie Oknoplast
Humanistka w roli HR Business Partnera w Grupie Oknoplast. Doświadczenia zawodowe, nie tylko w obszarze HR, zdobywa już od ponad 20 lat jako managerka, szkoleniowiec, coach. Odważna w podejmowaniu trudnych tematów. Zdeterminowana do osiągania celów. Bardzo poważnie traktująca słowa J. Canfielda o tym, że „wszystko czego pragniesz, znajduje się po drugiej stronie strachu”.
Magdalena Ulasińska
Development & Engagement Director, WIRTUALNA POLSKA
Odpowiedzialna za rozwój kompetencji i budowanie zaangażowania w Wirtualnej Polsce. Dba o dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań w zakresie People&Culture, które odpowiadają na potrzeby biznesu i przekładają się bezpośrednio na wyniki. Coach ICC z 13 letnim doświadczeniem, Learning&Development Expertka towarzysząca menedżerom w osiąganiu celów biznesowych, zarządzaniu zespołem i zwiększaniu efektywności. Fascynatka używania talentów Gallupa w organizacjach. Ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oraz prowadzeniu programów rozwojowych dla pracowników, prowadzeniu projektów HR w roli Project Managera oraz prowadzeniu projektów transformacji kultury organizacyjnej i budowania zaangażowania pracowników. Współpracowała w roli eksperta i prowadziła projekty dla dużych organizacji między innymi dla Orange, Motoroli, Accenture, Nefab czy CBRE. Działa w ruchu #HROdNowa tworząc wraz z innymi praktykami nową jakość HR.
Marta Jakowluk
Dyrektor Zasobów Ludzkich - CPO w Leroy Merlin Polska
Liderka z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w branży FMCG, telekomunikacyjnej i retail. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją psychologia organizacji i pracy. Karierę zawodową rozpoczęła w firmie Ahold, następnie przez 11 lat pracowała w Unilever Polska, jako HR Biznes Partner oraz Dyrektor HR na Polskę i kraje bałtyckie. W 2016 r. dołączyła do zarządu UPC Polska jako Chief People Officer dla Polski i Słowacji, przeprowadzała proces sprzedaży i połączenia UPC z Grupą Play. Od października 2022 r. “buduje mosty” współpracy w Leroy Merlin Polska jako Dyrektor Zasobów Ludzkich - CPO. Prowadzi politykę HR w duchu “Human First”. Jest zwolenniczką rozwijania kompetencji przyszłości oraz czerpania z technologii i tzw. różnorodności, aby wspierać realizację potencjału organizacji i tworzącego ją zespołu.
Michał Płaczkiewicz
Drektor Działu HR i Komunikacji Korporacyjnej Unum Życie TUiR S.A.
Od 20 lat związany jest z obszarem HR w instytucjach finansowych. Przez blisko 8 lat pełnił rolę szefa HR w domu maklerskim, koordynując między innymi proces zmiany właścicielskiej oraz wdrożenie regulacji grupowych. Posiada doświadczenie zarówno w obszarze miękkiego HR, jak również w obszarze Comp&Ben oraz budowania partnerstwa biznesowego obszaru HR.

Łączy pracę zawodową z działalnością społeczną, będąc Członkiem Rady Fundacji Unum. Aktywnie również dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako mentor w ramach projektów organizowanych przez stowarzyszenia branżowe.
Ilona Perużyńska-Zych
Dyrektor Działu Personalnego w Rossmann. Coach ICC I Mentor I Facylitator I Praktyk Biznesu.
Od ponad 15 lat zarządza zespołami, organizacją procesów na wielu poziomach organizacji. Doskonalone znam rynek pracy i jego złożoność. Zwinnie porusza się w obszarze budowania relacji oraz kultury organizacyjnej. W swojej pracy wykorzystuje umiejętności coachingowe i mentoringowe. Jej pasją są ludzie. Inspiruje ją przyszłość i jej potencjał.
Mateusz Jabłonowski
Konsultant, trener i przede wszystkim pasjonat oraz praktyk employer brandingu, recruitment marketingu, komunikacji. Doświadczenie HR-owe zdobywał w kilku organizacjach, począwszy od NGO, poprzez bankowość, skończywszy na branży e-commerce i IT, z którymi jest związany od ponad sześciu lat; w ramach tej działalności skutecznie realizował założenia z zakresu EB i komunikacji dla takich marek jak Allegro czy Miinto/Showroom. Współtworzy warszawski zespół pasjonatów EB – EBMASTERS.
Karol Wolski
Członek Rady Programowej HR Data Club, Właściciel, HRM Academy
HR-owiec z ponad 10-letnim doświadczeniem. Założyciel HRM Academy – platformy online umożliwiającej rozwój kompetencji osobom z branży HR (szczególnie w obszarze HR analytics). Pracował jako Change and Development Manager w Grupie Fideltronik.
Sebastian Kotow
Psycholog biznesu
Sebastian Kotow, doświadczony psycholog biznesu z ponad 25-letnim stażem menedżerskim, autor siedmiu bestsellerów i wykładowca psychologii zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest Prezesem w Institute of Behavioral Design, firmie doradczej i szkoleniowej, oraz przewodniczącym rady nadzorczej firmy DelayFix SA.

Specjalizuje się w budowaniu zaufania wewnątrz organizacji, przywództwie oraz zarządzaniu niepewnością. Tworzy programy, które pomagają w kreowaniu bezpieczeństwa psychologicznego w środowisku pracy. Współpracował jako badacz, konsultant, mentor i mówca biznesowy z ponad 300 firmami w Polsce i za granicą, realizując projekty w 13 krajach, w tym w USA, UK, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Europie Zachodniej i krajach Beneluksu. Posiada wykształcenie w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii Biznesu oraz Psychologii Klinicznej.
Joanna Urbańska
Autorka książki „Rekrutuj Zawodowo”.
Trener, Coach i Mentor.
Przedsiębiorczyni prowadząca markę "Rekrutuj z Pasją" i ucząca rekrutacji poprzez swój flagowy kurs online Rekrutacja od A do Z. Autorka książki "Rekrutuj Zawodowo. Jak skutecznie przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną z kandydatem?", zdobywczyni nagrody Polish Businesswomen Awards w kategorii: Lider w rekrutacji i coachingu biznesowym w 2022r. Autorytet w dziedzinie przyjaznej i profesjonalnej rekrutacji, która zdecydowała się porzucić etat na rzecz podnoszenia standardów rekrutacji i edukacji w tym obszarze.

Dawniej HR manager i HR Business Partner w dużych korporacjach, bezpośrednio odpowiedzialna za budowanie procesów HR, w szczególności procesów rekrutacyjnych w rozproszonej strukturze organizacyjnej. W ciągu zaledwie trzech lat awansowała od roli stażysty w rekrutacji do menadżera HR, budując swój własny zespół rekrutacyjny.
Ewa Sobiech
Manager People Engagement & Inclusion & Diversity, PHILIP MORRIS Distribution.
Menedżerka ds. Zaangażowania Pracowników, Inkluzywności oraz Różnorodności w Philip Morris International. Angażująca liderka, o wielkim sercu i pasji do ludzi, ambasadorka inkluzywności, równości szans i różnorodności.
Michał Pietrzykowski
Head of Internal Communication and Company Culture w Green Caffè Nero.
Praktyk, zawsze blisko ludzi, ciągle szuka nowych oraz skuteczniejszych dróg do celu i sukcesu. W Green Caffè Nero przeszedł drogę od baristy przez menedżera operacyjnego do szefa komunikacji wewnętrznej i kultury firmy. Od jednej kawiarni i kilku osób w zespole do ponad 70 kawiarni i 1000 ludzi na pokładzie w pięciu miastach w Polsce. Tworzył struktury komunikacji, employer brandingu, szkoleń, kultury i wartości. Członek managementu Green Caffè Nero od 10 lat. Bardzo mocno wierzy w to, że wysokie standardy etyczne oraz dialog prowadzą do sukcesów. Pomaga w rozwoju ludzi, budowaniu relacji, a także znajdywaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla zespołów.
Ewa Leśnowolska
Dyrektorka operacyjna Fundacji DEI Alliance
Związana z DEI Alliance. Od lat realizuje projekty związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, różnorodnością, wolontariatem i kompetencjami miękkimi. Entuzjastka zarządzania różnorodnością, budowania inkluzywnych miejsc pracy i tworzenia projektów zaangażowanych społecznie.
Magda Szudzińska
Employee Relations Section Manager at TMMP

Od kilkunastu lat związaną z Toyotą absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Partner i trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu procesami HR na poziomie lokalnym oraz globalnym. Wyznawca filozofii lean skoncentrowana na poprawie efektywności pracy. Prywatnie pasjonatka podróży i kultury japońskiej.

Roman Bieda
Radca prawny i rzecznik patentowy

Od prawie 20 lat specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie nowych technologii, w tym umowach IT, prawie własności intelektualnej, RODO, prawnych aspektach AI.

Prezes zarządu fundacji AI LAW TECH, stanowiącej interdyscyplinarny think-tank skoncentrowany na technicznych, prawnych, etycznych i biznesowych aspektach rozwoju nowych technologii, w szczególności AI.

Wchodził w skład Rady ds. Cyfryzacji drugiej kadencji, powołanej przez Ministra Cyfryzacji. W ramach prac Rady ds. Cyfryzacji uczestniczył w reformie krajowych przepisów o ochronie danych osobowych, mającej na celu dostosowanie krajowego systemu prawnego do wymagań RODO.

Kierował pracą podgrupy ds. prawnych aspektów AI w zespole eksperckim Ministerstwa Cyfryzacji. W ramach prac zespołu brał udział w przygotowaniu „Założeń do strategii AI dla Polski”.

Aktualnie, kieruje pracami grupy roboczej ds. etycznych i prawnych aspektów sztucznej inteligencji (GRAI), powołanej przy Ministerstwie Cyfryzacji. Członek Wirtualnej Katedry Etyki i Prawa, konsorcjum naukowego z udziałem czołowych polskich uczelni wyższych, INP PAN, NASK, MC. Członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo, Komisji ds. Nowych Technologii w OIRP Kraków, Komitetu ds. Metaverse (Polska Cyfrowa), rady programowej Annual Privacy Forum (ENISA), współpracownik komitetu sterującego IGF.

Pracę zawodową łączy z praktyką wykładowcy. Wykłada przedmioty związane z prawem własności intelektualnej oraz prawem nowych technologii w Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości, Szkole Głównej Handlowej oraz Uniwersyteckie Wrocławskim.

Opiekun merytoryczny studiów podyplomowymi Prawo Nowoczesnych Technologii realizowanych na Akademii Leona Koźmińskiego. Współkierownik studiów podyplomowych Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem (ALK) oraz studiów podyplomowych Biznes.AI Zarządzanie projektami sztucznej inteligencji (ALK). Wykładał przedmioty prawnicze w ramach programów MBA.

Tomasz Klekowski
Doradca w zakresie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, gospodarki i społeczeństwa.

Jest twórcą studiów Biznes.AI prowadzonych na Akademii Leona Koźmińskiego. Działa na rzecz gospodarki będąc Członkiem Rady Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Wspiera Konfederację Lewiatan, Sektorowe Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo oraz Informatyka, jest Ambasadorem i Członkiem Kolegium projektu PoLAND of IT Masters oraz Członkiem Rady Programowej Konkursu Fabryka Przyszłości. Uczestniczy w pracach GRAI (Grupy Roboczej ds. Sztucznej Inteligencji) jako lider jednej z podgrup.

Współpracuje z think tankami w Polsce i zagranicą, jest Partnerem Think-Tank.pl oraz jednym z założycieli międzynarodowej społeczności Intelligent Leadership Hub.

Został wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, jako jedna z osób o największym wpływie na rozwój kompetencji cyfrowych w Polsce.

Autor raportów i artykułów, wykładowca, prelegent i mentor. Wspiera startupy i fundusze VC.

Odpowiadał za rozwój rynku Data Center i Internetu Rzeczy w regionie EMEA w firmie Intel, kierując pracami zespołów zajmujących się miedzy innymi: sztuczną inteligencją, analityką danych, chmurą oraz cyberbezpieczeństwem. Kierował przez wiele lat organizacją Intela w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz INSEAD.

Anna Bednarek

Adwokat specjalizujący się w prawie nowoczesnych technologii oraz członek grupy roboczej ds. sztucznej inteligencji wykorzystujący swoje umiejętności i wiedzę do obszarów związanych z technologią i prawem.

Anna Majkowska
Specjalistka w obszarach HR i AI, Prompt Engineer, Certyfikowany PRISM Trainer, Talent Seeker, Compensation Manager w firmie Brainhub.

Jestem doświadczoną specjalistką, której pasją jest połączenie obszarów HR i AI. Przez lata miałam okazję pracować w renomowanych firmach, gdzie zdobyłam cenne doświadczenie zarówno w obszarze HR, jak i sztucznej inteligencji. W jednej z międzynarodowych korporacji, pełniłam rolę HRBP, gdzie odpowiedzialna byłam za opracowywanie i wdrażanie strategii personalnych, prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska oraz zarządzanie zespołem HR. Następnie, dołączyłam do dynamicznej firmy technologicznej, w której pełnię rolę kierownika ds. Wynagrodze I Rozwoju. Zajmuję się szerokim zakresem zadań związanych z polityką i praktykami płacowymi. Moje obowiązki obejmują analizę rynku pracy, tworzenie i wdrażanie strategii wynagrodzeń oraz monitorowanie systemów motywacyjnych.

Obok HR, pasja do sztucznej inteligencji stanowi istotną część mojej drogi zawodowej. Nieustannie zgłębiam tajemnice tego fascynującego obszaru i śledzę najnowsze trendy, aby być na bieżąco z jego dynamicznym rozwojem. W mojej pracy łączę te dwie dziedziny, wykorzystując potencjał sztucznej inteligencji do rewolucjonizowania podejścia do obszarów HR.

KontaktMasz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń

 

Współpraca i reklama

Katarzyna Likowska
Brand Manager

wyślij email
tel.: 61 66 55 768
tel. kom.: +48 536 784 938

Kontakt dla uczestników

Izabela Nowak
Redaktor Naczelna HR Business Partner
Organizator Kongresu

wyślij email
tel. kom.: +48 723 824 018

Kongres Profesjonalistów HR jest ogólnopolskim wydarzeniem skierowanym do specjalistów z branży HR, rekruterów, osób odpowiedzialnych za budowanie marki pracodawcy, ekspertów ds. komunikacji, trenerów, dyrektorów HR, HR Business Partnerów i HR Managerów. Udział w konferencji stanowi doskonałą okazję do rozwoju zawodowego i poszerzenia wiedzy o aktualnych trendach w dziedzinie HR.

Podczas prelekcji, prowadzonych przez uznanych ekspertów z różnych sektorów biznesu, uczestnicy mają możliwość dzielenia się doświadczeniem w zarządzaniu projektami HR oraz znajdowania inspiracji do wprowadzania odważnych zmian w działach HR. Celem jest lepsze zaspokajanie oczekiwań pracowników i menedżerów poprzez ulepszanie funkcjonowania działów HR.
 
@ Copyright 2023 Forum Media Polska