Raport specjalny HR 2024 – metodologia

 
 

Raport specjalny zostanie opracowany na podstawie autorskiego narzędzia infuture.institute, wydawanego od 2018 roku, które agreguje najważniejsze megatrendy i trendy w trzech perspektywach czasowych (krótko-, średnio- i długoterminowej), a tym samym wskazuje, w jakim kierunku podąża nasz świat. To uniwersalne narzędzie, z którego korzystają sektory: państwowy (organizacje rządowe, administracja publiczna), rynkowy (podmioty biznesowe) oraz organizacje pozarządowe.

Raport będzie skupiał się na 5 megatrendach: „Zmiany demograficzne”, „Multipolaryzacja świata”, „Symbiocen”, „Bioera” i „Świat lustrzany”. Przypisanych do nich zostało pięćdziesiąt trendów, z czego prawie trzydzieści nowych, wśród nich m.in.: Depopulacja, Digitalizacja konfliktów, Implementacja generatywnej AI, Internet istot, Rozpad państwowości, Walka o technosuwerenność, Płynność tożsamości oraz Lab Grown.

Natalia Hatalska

Jeśli jest w Polsce postać emblematyczna w obszarze analiz, prognozowania i badania trendów, to jest nią Natalia Hatalska, CEO infuture.institute. To jedna z najbardziej wpływowych ekspertek zajmujących się analizą, poszukiwaniem i prognozowaniem nowych trendów. Analityczka, trendwatcherka. Mówisz trendy, myślisz Hatalska. Financial Times umieścił ją na liście New Europe 100, a Wysokie Obcasy uznały za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Wyróżniona w rankingu „Kogo słucha polski biznes?”, jako jeden z 10 najważniejszych autorytetów polskiego biznesu.

infuture.institute

infuture.institute to instytut forecastingowy powołany przez Natalię Hatalską, który definiuje najważniejsze trendy, opisuje je i wskazuje ich konsekwencje dla gospodarki, kategorii rynkowych czy konkretnych marek. Instytut monitoruje i analizuje wszystkie czynniki, w tym zwłaszcza technologiczne i społeczne, które mogą wywołać fundamentalne zmiany w relacjach na styku rynek-marka-technologia-konsument.

KontaktMasz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń

 
BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Współpraca i reklama

Katarzyna Likowska
Brand Manager

wyślij email
tel.: 61 66 55 768
tel. kom.: +48 536 784 938

Kontakt dla uczestników

Izabela Nowak
Redaktor Naczelna HR Business Partner
Organizator Kongresu

wyślij email
tel. kom.: +48 723 824 018

Kongres Profesjonalistów HR jest ogólnopolskim wydarzeniem skierowanym do specjalistów z branży HR, rekruterów, osób odpowiedzialnych za budowanie marki pracodawcy, ekspertów ds. komunikacji, trenerów, dyrektorów HR, HR Business Partnerów i HR Managerów. Udział w konferencji stanowi doskonałą okazję do rozwoju zawodowego i poszerzenia wiedzy o aktualnych trendach w dziedzinie HR.

Podczas prelekcji, prowadzonych przez uznanych ekspertów z różnych sektorów biznesu, uczestnicy mają możliwość dzielenia się doświadczeniem w zarządzaniu projektami HR oraz znajdowania inspiracji do wprowadzania odważnych zmian w działach HR. Celem jest lepsze zaspokajanie oczekiwań pracowników i menedżerów poprzez ulepszanie funkcjonowania działów HR.
 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel: 61 66 55 774
tel kom: 536 077 338

Godziny pracy:
pon. - pt. 08:00 - 16:00

 
@ Copyright 2023 Forum Media Polska